piątek, 9 października 2009

Przepraszam !

Przepraszam że wczoraj nie dokończyłam ale szybko bieżmy się do roboty !

2. Jest dużo agencji dokładnie siedem (7) . Agencja to miejsce wybiegów i sesji zdjęciowych .

Żeby móc wyjść na wybieg trzeba na początek do którejś z agencji należeć ! To ona robi te wszystkie wybiegi . Oczywiście nie musisz w nich uczestniczyć bo to twój wybór :)

A i to moja lalka :

Ślicznotka ze mnie no nie ? Żartuje . Ale jeśli się wam podoba to piszcie komenty !

Dobra a teraz Club Fitness !

3. Jeśli masz nadwagę i chcesz się odchudzić to trafiłaś w dobre miejsce !

Club fitness to miejsce w którym możesz schudnąć . Masz do wyboru kilka propozycji takich jak : jogging (biegi) , Taniec , Siłownia , Aerobik , Pływanie ,

Pamiętaj, że za każdą usługę jest inna cena oraz inne spożycie energii!

Teraz napisze o Spożywczaku

4. Każdy w pewnym momencie staje się głodny . A wtedy dobrze jest się wybrać do sklepu !

W tym przypadku jest to spożywczak na Fashion Style . Można tam kupić mnóstwo

jedzenia : ciastka , torty, mięsa , sałatek , surówek , batonów , owoców , warzyw , hamburgerów , pizz , kebabów , dodatków (sosy itp.) , zestawów , lodów , zup ,

ziemniaków itd. .

Dalej jedziemy i stajemy ! Solarium .

5.Solarium, to podobno ulubione miejsce ludzi z branży modelingu. Ciepłe lampy, zimna bryza, a potem wspaniała karnacja. Coś w tym musi być.

Każde 10 minut opalania, to jeden stopień karnacji wyżej (Co nie oznacza, że nie możesz wziąć np. 5 minut, wszystkie będą doliczane). Efekt utrzymuje się przez cztery wirtualne tygodnie. Uważaj, żeby nie przesadzić z opalaniem, bo możesz się poparzyć! A wtedy albo musisz kupić specjalną maść za 1,22, albo czekasz cztery tygodnie i niestety - nie możesz brać udziału w sesjach i pokazach mody:(

A teraz kawałek o Centrum Mobilnym !

6.To miejsce w którym możesz załatwić sobie telefon . oczywiście jest ich tam dużo !

Są różne rodzaje ! Ja na razie nie kupiłam sobie telefonu ale kupie . Stać mnie ale po co ?

Na razie ten mi służy !

Teraz będę pisać o MODpiku !

7.MODpik to sklep (można go tak nazwać) . Możesz kupić w nim prezenty które potem wysyłasz znajomym i po prostu innym graczom . W nim znajdują się : kwiaty ,

pluszaki i inne .

Czarny Rynek :

8. Jak słyszę tą nazwę to mi ciarki przechodzą !

Zresztą dowiecie się dlaczego !

Witaj na Czarnym Rynku. Uważaj, bo jest to bardzo często patrolowany teren przez gliny... Co tu kupisz? Wszystko, co nielegalne - narkotyki, tabletki, kofeinę, hormony wzrostu, a nawet samoopalacz! Tylko nie siedź tu za długo, bo może zgarnąć Cię policja. Poniżej znajdziesz dilerów, którzy aktualnie przebywają na Czarnym Rynku. Jakie mają zasady? Użytkownicy Stella, wszystkie towary mogą kupić taniej - za modolary. Nie-Stelle kupują w obcej walucie... W złotówkach.;-)

Mroczna Krysia

Mroczna Krysia jest najlepszą dilerką na FS-owskim czarnym rynku! Sprzedaje nielegalne kosmetyki i artykuły dla modelek, jak i projektantek. Hitem Krysi jest samoopalacz, o zaskakującej nazwie: "Krystyna"! Nie kupisz go nigdzie indziej. Krysia jest silną kobietą z zasadami - nie z nią negocjacje.

Yntelygentny Zdzisiek

Yntelygentny Zdzisiek jest początkującym dilerem. Typ naiwnego naukowca. Handluje tabletkami, które sam wymyślił i opatentował. Skończył Chemię w Modolanie, a teraz został jedynym w swoim rodzaju dilerem na Czarnym Rynku. Przykład z krwi i kości, że nauka nie zawsze jest potęgą klucza, ale przecież wyjątek potwierdza regułę. Życie jeszcze da mu w kość... .

Cwany Rysiek

Ryszard to osiedlowy cwaniaczek. Od zawsze przewodził w bójkach, kradzieżach i innych przestępstwach. Jego kartoteka na komisariacie waży ok. 10kg i ma 1298 stron, a z dzielnicowym przeszedł już na "Ty", bo poznali się 16 lat temu (Rysiek ma 21). Uważaj, bo jak go wkurzysz, może być groźny. W najlepszym wypadku Cię zwyzywa ;-) Co tu kupisz? Wszystko, co tanie. Lubi wciskać lewy towar, więc uważaj... .

Ah ! Po czymś takim jak Czarny rynek Dobrze jest się rozlużnić ! szczególnie w Centrum Rozrywki .

9.Masz dziewięć wyborów

a) Kofeina

b) Kino

c) Dyskoteka

d) Ruletka

e) Koncerty

f) Kręgle

g) Biblioteka

h) Kluby

i) Spektakle

No dobra czas się umalować ! Wybierz się ze mną do Studia urody !

10 . Studio Urody jest to bardzo ważne miejsce w Modolanie ! Gdyby go nie było nie było by twarz lalek ! A ja sobie tego nie wyobrażam . W Studiu urody możesz zrobić wszystko co się wiąże z wyglądem twarzy ! Zmienić fryzurę , zrobić makijaż oczy , korekcję nosa , pomalować usta . Ja już z 5 zmian miałam ! Hehe !

Teraz Agencja reklamowa !

11.

Agencja reklamowa "Jednorazówka" organizuje i przeprowadza castingi do reklamy telewizyjnej. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis, kto może wziąć udział w reklamie i jak on wygląda.

1. Do każdej reklamy angażowana jest określona ilość modelek (informuje o tym rubryka "ilość modelek" w informacji o castingu).
2. Modelki wybierane są przez agentów pracujących w "Jednorazówce". Modelki wybierane są ze względu na kryteria wyglądu jak i doświadczenia, czy prestiżu. Pamiętaj, żeby zaprezentować się z jak najlepszej strony, bo nie wszystkie modelki dostaną się do reklamy.
3. Aby zgłosić się do reklamy musisz mieć minimum 500 punktów prestiżu. Nie możesz zgłosić się do więcej niż pięciu reklam jednocześnie.
4. Udział w reklamie trwa określoną ilość dni (mówi o tym rubryka "ilość dni"). Po zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia przez agenta, dostaniesz komunikat o angażu w informacji sms oraz w zakładce "Twoje reklamy". Pojawi się tam terminarz na najbliższe kilka dni (licząc od następnego, tj. "jutra"), w których musisz wpłacić określoną ilość punktów energii dziennie (określoną w rubryce "punkty energii").
5. Jeśli nie stawisz się na planie zdjęciowym (nie przelejesz punktów energii), jest to równoznaczne z zerwaniem umowy. Zerwanie umowy oznacza, że zostajesz wykluczona z danej reklamy, nie dostaniesz za nią prestiżu i modolarów.
6. Po zakończeniu zdjęć (przelaniu wszystkich punktów w poszczególne dni), otrzymujesz odpowiednie wynagrodzenie (określone w rubryce "ilość modolarów") i prestiż (w rubryce "ilość prestiżu").

Biuro nieruchomości :

12. No ja już domu ci nie będę wybierać ! Ale powiem ci o co chodzi !

Biuro nieruchomości to miejsce w którym kupisz dom . Oczywiście nie wszystkie domy są wolne . musisz znaleźć ulice która ma wolne mieszkania . Ale resztę to sama się dowiesz !

Centrum stylistek :

13. To miejsce gdzie możesz samemu wybrać ciuch a inna lalka go ci zrobi ! To takie jak by domki różnych lalek . Oczywiście one w nich nie mieszkają to takie malutkie chatki w których robią swoją prace i projektują !

No to już wszystko ja już idę spać papa !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz